Panele winylowe Arbiton Amaron Wood Acoustic – DĄB HARLOW ze zintegrowanym podkładem – CAA 158 – 6,3mm/0,55mm
189,00 zł / m²
392,36 zł / paczka
UWAGA! NOWOŚĆ !
Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego narzędzia, umożliwiającego zwizualizowanie podłogi ARBITON we własnej przestrzeni www.arbiton.com/konfigurator/
- Uwaga. Prosimy o potwierdzenie dostępności towaru przed złożeniem zamówienia.
Przelicz i zamów paczki
1 paczka zawiera 2.076 m² produktu i kosztuje 392,36 zł
Wpisz powierzchnię w m²
Informacje dodatkowe
| Wymiary | 151,10 × 22,90 × 0,63 cm |
|---|---|
| AKUSTYKA | TAK |
| DŁUGOŚĆ (MM) | 1511 mm |
| GRUBOŚĆ | 6.3 mm |
| GWARANCJA | 25 lat |
| KLASA UŻYTECZNOŚCI | Klasa 33 |
| Kod produktu | 5905167880296 |
| KOLEKCJA | Amaron Wood Acoustic |
| KOLOR | Naturalny |
| LICZBA SZTUK W PACZCE | 6 |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE | TAK |
| PRODUCENT | ARBITON |
| Sposób montażu | Bezklejowo jako "podłoga pływająca" |
| STRUKTURA | Drewna |
| SZEROKOŚĆ (MM) | 229 mm |
| V-FUGA | V-fuga 4-stronna |
| WODOODPORNOŚĆ | Tak |
| WZÓR | Deska |
| ZASTOSOWANIE | Pomieszczenia mieszkalne, Użyteczności publicznej |
| Zintegrowany podkład | TAK |
| Długość | 151.10 cm |
|---|---|
| Szerokość | 22.90 cm |
| Grubość (wysokość) | 0.63 cm |
| Ilość m² w paczce | 2.076 m² |
Zobacz jakie produkty przeglądali inni...
-

Panele podłogowe Connect 8 V4 Bloom Sand Natural 62002286 AC4/8mm
115,95 zł / m² Dodaj do koszyka -

Panele podłogowe Weninger Aquatus Jodełka Dąb Caspiana AC5/8mm
119,70 zł / m² Dodaj do koszyka -
Promocja!

Panele podłogowe SWISS KRONO Platinium Dąb Neapol D40554 AC4 8 mm
Pierwotna cena wynosiła: 74,99 zł.64,00 złAktualna cena wynosi: 64,00 zł. / m² Dodaj do koszyka -
Promocja!

panele podłogowe wodoodporne jodełka berry alloc bloom sand natural b chateau 62002713 ac5 8mm 4v-fuga
Pierwotna cena wynosiła: 179,95 zł.145,00 złAktualna cena wynosi: 145,00 zł. / m² Dodaj do koszyka -

Panele winylowe Tigris Chocolate Fudge Klasa 33 5 mm
184,99 zł / m² Dodaj do koszyka -

Panele winylowe Dąb Cottage Beige 65170 Klasa 34 2.5 mm
119,50 zł / m² Dodaj do koszyka









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.