Panele podłogowe wodoszczelne VOX Querra Supra Dąb Sekkei
115,00 zł / m²
250,59 zł / paczka
- Uwaga. Prosimy o potwierdzenie dostępności towaru przed złożeniem zamówienia.
Przelicz i zamów paczki
1 paczka zawiera 2.179 m² produktu i kosztuje 250,59 zł
Wpisz powierzchnię w m²
Informacje dodatkowe
| Wymiary | 126,1 × 19,2 × 0,80 cm |
|---|---|
| DŁUGOŚĆ (MM) | 1261 mm |
| GRUBOŚĆ | 8 mm |
| GWARANCJA | 25 lat |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 9 |
| KLASA UŻYTECZNOŚCI | AC4 |
| Kod produktu | 54816 |
| KOLEKCJA | Querra Supra |
| KOLOR | Naturalny |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE | TAK |
| PRODUCENT | VOX |
| SZEROKOŚĆ (MM) | 192 mm |
| V-FUGA | V-fuga 4-stronna |
| WODOODPORNOŚĆ | Tak |
| WZÓR | Deska |
| Długość | 126.1 cm |
|---|---|
| Szerokość | 19.2 cm |
| Grubość (wysokość) | 0.80 cm |
| Ilość m² w paczce | 2.179 m² |
Brak dostępnych plików do pobrania.
Zobacz jakie produkty przeglądali inni...
-

Panele winylowe Arbiton WOODRIC EIR ACOUSTIC – DĄB DAYTON – CWSA 201 – 5.3mm/0.55mm
139,00 zł / m² Dodaj do koszyka -

PODKŁAD POD PANELE LAMINOWANE ARBITON SECURA EXTRA AQUASTOP SMART
9,90 zł / m² Dodaj do koszyka -

Zaślepki do listew Plastikowe Espumo ESP202 Jasnoszare komplet Lewa+Prawa
5,90 zł Dodaj do koszyka -
Promocja!

Panele podłogowe SWISS KRONO Platinium Dąb Saragossa D4558 AC4 8 mm
Pierwotna cena wynosiła: 61,99 zł.55,00 złAktualna cena wynosi: 55,00 zł. / m² Dodaj do koszyka -
Promocja!

Panele podłogowe SWISS KRONO Aurum Dąb Americano D40474 AC5 10 mm
Pierwotna cena wynosiła: 106,99 zł.85,00 złAktualna cena wynosi: 85,00 zł. / m² Dodaj do koszyka -
Promocja!

Panele podłogowe SWISS KRONO Aurum Dąb Eagle D4574 AC5 8 mm
Pierwotna cena wynosiła: 97,99 zł.79,00 złAktualna cena wynosi: 79,00 zł. / m² Dodaj do koszyka -

Panel Laminowany Weninger Ambiance Dąb Naturalny128,6×19,2 8mm
82,99 zł / m² Dodaj do koszyka







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.