Panele podłogowe wodoszczelne VOX Querra Supra Dąb Roden
115,00 zł / m²
250,59 zł / paczka
- Uwaga. Prosimy o potwierdzenie dostępności towaru przed złożeniem zamówienia.
Przelicz i zamów paczki
1 paczka zawiera 2.179 m² produktu i kosztuje 250,59 zł
Wpisz powierzchnię w m²
Informacje dodatkowe
| Wymiary | 126,1 × 19,2 × 0,80 cm |
|---|---|
| DŁUGOŚĆ (MM) | 1261 mm |
| GRUBOŚĆ | 8 mm |
| GWARANCJA | 25 lat |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 9 |
| KLASA UŻYTECZNOŚCI | AC4 |
| Kod produktu | 6380 |
| KOLEKCJA | Querra Supra |
| KOLOR | Naturalny |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE | TAK |
| PRODUCENT | VOX |
| SZEROKOŚĆ (MM) | 192 mm |
| V-FUGA | V-fuga 4-stronna |
| WODOODPORNOŚĆ | Tak |
| WZÓR | Deska |
| Długość | 126.1 cm |
|---|---|
| Szerokość | 19.2 cm |
| Grubość (wysokość) | 0.80 cm |
| Ilość m² w paczce | 2.179 m² |
Brak dostępnych plików do pobrania.
Zobacz jakie produkty przeglądali inni...
-

Zaślepki do listew Plastikowe Espumo ESP506 Czarne Komplet Lewa+Prawa
8,70 zł Dodaj do koszyka -

Panele winylowe Arbiton Amaron Wood Acoustic – DĄB SIERRA – CAA 154 – 6,3mm/0,55mm
189,00 zł / m² Dodaj do koszyka -

PODKŁAD POD PANELE LAMINOWANE ARBITON OPTIMA AQUASTOP
16,90 zł / m² Dodaj do koszyka -
Promocja!

panele podłogowe wodoodporne jodełka berry alloc walnut brown a chateau 62002730 ac5 8mm 4v-fuga
Pierwotna cena wynosiła: 179,95 zł.149,00 złAktualna cena wynosi: 149,00 zł. / m² Dodaj do koszyka -

Panele podłogowe wodoszczelne VOX Querra Magna Dąb Albero
94,90 zł / m² Dodaj do koszyka -

Panele winylowe Arbiton Amaron Herringbone – DĄB YANKEE – CA 153 – 5mm/0.55mm
179,00 zł / m² Dodaj do koszyka -

Panele winylowe Arbiton Woodric – Dąb Roseville – CW 183 – 4mm/0,55mm
129,00 zł / m² Dodaj do koszyka -
Promocja!

Panele podłogowe SWISS KRONO Platinium Dąb Japoński D4564 AC4 10 mm
Pierwotna cena wynosiła: 77,99 zł.66,00 złAktualna cena wynosi: 66,00 zł. / m² Dodaj do koszyka






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.