Panele podłogowe wodoszczelne VOX Querra Balance Dąb Bosco
89,90 zł / m²
213,24 zł / paczka
- Uwaga. Prosimy o potwierdzenie dostępności towaru przed złożeniem zamówienia.
Przelicz i zamów paczki
1 paczka zawiera 2.372 m² produktu i kosztuje 213,24 zł
Wpisz powierzchnię w m²
Informacje dodatkowe
| Wymiary | 138 × 19,1 × 0,80 cm |
|---|---|
| DŁUGOŚĆ (MM) | 1380 mm |
| GRUBOŚĆ | 8 mm |
| GWARANCJA | 30 lat |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 9 |
| KLASA UŻYTECZNOŚCI | AC5 |
| KOD PRODUCENTA | 40164 |
| KOLEKCJA | Querra Balance |
| KOLOR | Naturalny |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE | TAK |
| PRODUCENT | VOX |
| SZEROKOŚĆ (MM) | 191 mm |
| V-FUGA | V-fuga 4-stronna |
| WODOODPORNOŚĆ | Tak |
| WZÓR | Deska |
| Długość | 138 cm |
|---|---|
| Szerokość | 19.1 cm |
| Grubość (wysokość) | 0.80 cm |
| Ilość m² w paczce | 2.372 m² |
Brak dostępnych plików do pobrania.
Zobacz jakie produkty przeglądali inni...
-
Promocja!

Panele podłogowe SWISS KRONO Platinium Dąb Carissa D40594 AC5 10 mm
Pierwotna cena wynosiła: 89,99 zł.74,00 złAktualna cena wynosi: 74,00 zł. / m² Dodaj do koszyka -

Panele podłogowe Ocean 8 V4 Bloom Sand Natural 62002462 AC4/8mm
125,95 zł / m² Dodaj do koszyka -

Panele winylowe Arbiton Woodric EIR – Dąb Highlands – CWS 205 – 4mm/0,55mm
129,00 zł / m² Dodaj do koszyka -

Panel Winylowy Ronda Cappucino Jodła 640×128 mm Ceramica Limone
166,39 zł / m² Dodaj do koszyka -
Promocja!

Panele podłogowe SWISS KRONO Platinium Dąb Virgo D4571 AC5 10 mm
Pierwotna cena wynosiła: 79,99 zł.66,00 złAktualna cena wynosi: 66,00 zł. / m² Dodaj do koszyka









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.