Promocja!
PROMOCJA
panele podłogowe wodoodporne jodełka berry alloc walnut brown b chateau 62002731 ac5 8mm 4v-fuga
179,95 zł
149,00 zł / m²
182,83 zł
151,38 zł / paczka
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach przed promocją: 179,95 zł
- Uwaga. Prosimy o potwierdzenie dostępności towaru przed złożeniem zamówienia.
Przelicz i zamów paczki
1 paczka zawiera 1.016 m² produktu i kosztuje 151,38 zł
Wpisz powierzchnię w m²
Informacje dodatkowe
| Wymiary | 50,4 × 8,4 × 0,80 cm |
|---|---|
| DŁUGOŚĆ (MM) | 504 mm |
| GRUBOŚĆ | 8 mm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 24 |
| KLASA UŻYTECZNOŚCI | AC5 |
| KOD PRODUCENTA | 62002731 |
| KOLEKCJA | Chateau+ |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE | TAK |
| PRODUCENT | Berry Alloc |
| SZEROKOŚĆ (MM) | 84 mm |
| V-FUGA | V-fuga 4-stronna |
| WODOODPORNOŚĆ | Tak |
| WZÓR | Jodełka |
| ZASTOSOWANIE | Pomieszczenia mieszkalne, Użyteczności publicznej |
| Długość | 50.4 cm |
|---|---|
| Szerokość | 8.4 cm |
| Grubość (wysokość) | 0.80 cm |
| Ilość m² w paczce | 1.016 m² |
Brak dostępnych plików do pobrania.
Zobacz jakie produkty przeglądali inni...
-
Promocja!

Panele podłogowe Dąb Treviso Naturalny EL2181 AC4 8 mm
Pierwotna cena wynosiła: 99,95 zł.99,00 złAktualna cena wynosi: 99,00 zł. / m² Dodaj do koszyka -
Promocja!

Classen Amboise Jodełka 62707 AC5 8 mm
Pierwotna cena wynosiła: 109,95 zł.75,00 złAktualna cena wynosi: 75,00 zł. / m² Dodaj do koszyka -
Promocja!

Panele podłogowe SWISS KRONO Platinium Dąb Pacyfik D3280 AC4 10 mm
Pierwotna cena wynosiła: 77,99 zł.66,00 złAktualna cena wynosi: 66,00 zł. / m² Dodaj do koszyka -

Panele winylowe Arbiton Woodric – Dąb Peterson – CW 178 – 4mm/0,55mm
129,00 zł / m² Dodaj do koszyka -

Panele winylowe ze zintegrowanym podkładem Danubian 65139 Klasa 34 5 mm
165,95 zł / m² Dodaj do koszyka












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.