Promocja!
PROMOCJA
panele podłogowe wodoodporne jodełka berry alloc gyant light b chateau 62002703 ac5 8mm 4v-fuga
179,95 zł
149,00 zł / m²
182,83 zł
151,38 zł / paczka
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach przed promocją: 179,95 zł
- Uwaga. Prosimy o potwierdzenie dostępności towaru przed złożeniem zamówienia.
Przelicz i zamów paczki
1 paczka zawiera 1.016 m² produktu i kosztuje 151,38 zł
Wpisz powierzchnię w m²
Informacje dodatkowe
| Wymiary | 50,4 × 8,4 × 0,80 cm |
|---|---|
| DŁUGOŚĆ (MM) | 504 mm |
| GRUBOŚĆ | 8 mm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 24 |
| KLASA UŻYTECZNOŚCI | AC5 |
| KOD PRODUCENTA | 62002703 |
| KOLEKCJA | Chateau+ |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE | TAK |
| PRODUCENT | Berry Alloc |
| SZEROKOŚĆ (MM) | 84 mm |
| V-FUGA | V-fuga 4-stronna |
| WODOODPORNOŚĆ | Tak |
| WZÓR | Jodełka |
| ZASTOSOWANIE | Pomieszczenia mieszkalne, Użyteczności publicznej |
| Długość | 50.4 cm |
|---|---|
| Szerokość | 8.4 cm |
| Grubość (wysokość) | 0.80 cm |
| Ilość m² w paczce | 1.016 m² |
Brak dostępnych plików do pobrania.
Zobacz jakie produkty przeglądali inni...
-

Panel Laminowany Weninger Smart XL Aqua Dąb Navarro 129,2×24,6 8mm
72,80 zł / m² Dodaj do koszyka -

Panele Winylowe SPC LVT Yukon Mistral YUK-2631-I Klasa 33 5 mm
179,99 zł / m² Dodaj do koszyka -

Panele winylowe Arbiton Amaron FORMA – NINAVENTURA GREY – CAF 262 – 5mm/0.55mm
159,00 zł / m² Dodaj do koszyka -

Panele podłogowe ze zintegrowanym podkładem Schlosseiche 63677 AC5 9 mm
99,95 zł / m² Dodaj do koszyka -

Panele podłogowe Ocean 8 V4 Epic Light 62002475 AC4/8mm
125,95 zł / m² Dodaj do koszyka -

Panel Laminowany Weninger Ambiance Dąb Lovin 128,6×19,2 8mm
82,99 zł / m² Dodaj do koszyka -
Promocja!

Panele podłogowe SWISS KRONO Platinium Dąb Kuba D40174 AC5 8 mm
Pierwotna cena wynosiła: 85,99 zł.71,00 złAktualna cena wynosi: 71,00 zł. / m² Dodaj do koszyka -
Promocja!

Panele podłogowe SWISS KRONO Platinium Dąb Scorpio D4569 AC5 10 mm
Pierwotna cena wynosiła: 79,99 zł.66,00 złAktualna cena wynosi: 66,00 zł. / m² Dodaj do koszyka








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.