Promocja!
PROMOCJA
panele podłogowe wodoodporne jodełka berry alloc chestnut white b chateau 62002707 ac5 8mm 4v-fuga
179,95 zł
149,00 zł / m²
182,83 zł
151,38 zł / paczka
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach przed promocją: 179,95 zł
- Uwaga. Prosimy o potwierdzenie dostępności towaru przed złożeniem zamówienia.
Przelicz i zamów paczki
1 paczka zawiera 1.016 m² produktu i kosztuje 151,38 zł
Wpisz powierzchnię w m²
Informacje dodatkowe
| Wymiary | 50,4 × 8,4 × 0,80 cm |
|---|---|
| DŁUGOŚĆ (MM) | 504 mm |
| GRUBOŚĆ | 8 mm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 24 |
| KLASA UŻYTECZNOŚCI | AC5 |
| KOD PRODUCENTA | 62002707 |
| KOLEKCJA | Chateau+ |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE | TAK |
| PRODUCENT | Berry Alloc |
| SZEROKOŚĆ (MM) | 84 mm |
| V-FUGA | V-fuga 4-stronna |
| WODOODPORNOŚĆ | Tak |
| WZÓR | Jodełka |
| ZASTOSOWANIE | Pomieszczenia mieszkalne, Użyteczności publicznej |
| Długość | 50.4 cm |
|---|---|
| Szerokość | 8.4 cm |
| Grubość (wysokość) | 0.80 cm |
| Ilość m² w paczce | 1.016 m² |
Brak dostępnych plików do pobrania.
Zobacz jakie produkty przeglądali inni...
-

Panel Laminowany Weninger Dąb California 128,6×21,4 12mm
111,40 zł / m² Dodaj do koszyka -
Promocja!

Panele podłogowe SWISS KRONO Platinium Dąb Kaspijski D4563 AC4 10 mm
Pierwotna cena wynosiła: 77,99 zł.66,00 złAktualna cena wynosi: 66,00 zł. / m² Dodaj do koszyka -

Panele Winylowe SPC LVT Safari NAK HB-845-IB Klasa 33 7.5 mm
279,99 zł / m² Dodaj do koszyka -
Promocja!
NEWHEATFLOOR EKRAN OCHRONY CIEPŁA 50m
Pierwotna cena wynosiła: 153,75 zł.150,00 złAktualna cena wynosi: 150,00 zł. Dodaj do koszyka -

Panele podłogowe wodoszczelne VOX Querra Balance Plus Dąb Elya
99,90 zł / m² Dodaj do koszyka -

Panele winylowe Arbiton Amaron Wood EIR Acoustic – DĄB TAMPA – CASA 220 – 6,3mm/0,55mm
189,00 zł / m² Dodaj do koszyka -
Promocja!

Panele podłogowe Connect 8 V4 Charme Light Natural 62002293 AC4/8mm
Pierwotna cena wynosiła: 115,95 zł.110,00 złAktualna cena wynosi: 110,00 zł. / m² Dodaj do koszyka









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.