Promocja!
PROMOCJA
Panele podłogowe SWISS KRONO Platinium Dąb Toledo D4901 AC4 8 mm
61,99 zł
55,00 zł / m²
148,59 zł
131,84 zł / paczka
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach przed promocją: 61,99 zł
- Uwaga. Prosimy o potwierdzenie dostępności towaru przed złożeniem zamówienia.
Przelicz i zamów paczki
1 paczka zawiera 2.397 m² produktu i kosztuje 131,84 zł
Wpisz powierzchnię w m²
Informacje dodatkowe
| Wymiary | 138,00 × 19,30 × 0,80 cm |
|---|---|
| DŁUGOŚĆ (MM) | 1380 mm |
| GRUBOŚĆ | 8 mm |
| GWARANCJA | 20 LAT |
| KLASA UŻYTECZNOŚCI | AC4 |
| KOD PRODUCENTA | D4901 |
| Kod produktu | PLEC4901 |
| KOLEKCJA | Exclusive |
| KOLOR | Naturalny |
| LICZBA SZTUK W PACZCE | 9 |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE | TAK |
| PRODUCENT | SWISS KRONO Platinium |
| Sposób montażu | Bezklejowo, zamek klik |
| SZEROKOŚĆ (MM) | 193 mm |
| V-FUGA | V-fuga 4-stronna |
| WODOODPORNOŚĆ | Nie |
| WZÓR | Deska |
| ZASTOSOWANIE | Pomieszczenia mieszkalne |
| Długość | 138.00 cm |
|---|---|
| Szerokość | 19.30 cm |
| Grubość (wysokość) | 0.80 cm |
| Ilość m² w paczce | 2.397 m² |
Zobacz jakie produkty przeglądali inni...
-

Panele podłogowe wodoszczelne VOX Querra Balance Dąb Skriven
89,90 zł / m² Dodaj do koszyka -

Classen Heber XL 56200Large AC5 8 mm
72,95 zł / m² Dodaj do koszyka -
Promocja!

Panele podłogowe Dąb North Piaskowy EL2157 AC4 8 mm
Pierwotna cena wynosiła: 65,95 zł.55,89 złAktualna cena wynosi: 55,89 zł. / m² Dodaj do koszyka -
Promocja!

Panel ścienny Dark Korfu
Pierwotna cena wynosiła: 135,00 zł.125,00 złAktualna cena wynosi: 125,00 zł. / m² Dodaj do koszyka -
Promocja!

Panele podłogowe SWISS KRONO Platinium Dąb Adriatyk D3793 AC4 10 mm
Pierwotna cena wynosiła: 77,99 zł.66,00 złAktualna cena wynosi: 66,00 zł. / m² Dodaj do koszyka -

Panele winylowe Arbiton Woodric – Dąb Windsor – CW 184 – 4mm/0,55mm
129,00 zł / m² Dodaj do koszyka -
Promocja!

Panele winylowe Berry Alloc zenn 55 herringbone Palermo kl. 33 2,50 mm klej
Pierwotna cena wynosiła: 129,95 zł.109,00 złAktualna cena wynosi: 109,00 zł. / m² Dodaj do koszyka









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.