Promocja!
PROMOCJA
Panele podłogowe SWISS KRONO Platinium Dąb Scorpio D4569 AC5 10 mm
79,99 zł
66,00 zł / m²
149,10 zł
123,02 zł / paczka
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach przed promocją: 79,99 zł
- Uwaga. Prosimy o potwierdzenie dostępności towaru przed złożeniem zamówienia.
Przelicz i zamów paczki
1 paczka zawiera 1.864 m² produktu i kosztuje 123,02 zł
Wpisz powierzchnię w m²
Informacje dodatkowe
| Wymiary | 138,00 × 19,30 × 1,00 cm |
|---|---|
| DŁUGOŚĆ (MM) | 1380 mm |
| GRUBOŚĆ | 10 mm |
| GWARANCJA | 30 lat |
| KLASA UŻYTECZNOŚCI | AC5 |
| KOD PRODUCENTA | D4569 |
| Kod produktu | 17ZO4569 |
| KOLEKCJA | Zodiak |
| KOLOR | jasny |
| LICZBA SZTUK W PACZCE | 7 |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE | TAK |
| PRODUCENT | SWISS KRONO Platinium |
| Sposób montażu | Bezklejowo, zamek klik |
| SZEROKOŚĆ (MM) | 193 mm |
| V-FUGA | V-fuga 4-stronna |
| WODOODPORNOŚĆ | Nie |
| WZÓR | Deska |
| ZASTOSOWANIE | Pomieszczenia mieszkalne, Użyteczności publicznej |
| Długość | 138.00 cm |
|---|---|
| Szerokość | 19.30 cm |
| Grubość (wysokość) | 1.00 cm |
| Ilość m² w paczce | 1.864 m² |
Zobacz jakie produkty przeglądali inni...
-
Promocja!

Panele podłogowe Dąb Cadiz naturalny EL2136 AC5 10 mm
Pierwotna cena wynosiła: 113,95 zł.109,95 złAktualna cena wynosi: 109,95 zł. / m² Dodaj do koszyka -

Panele podłogowe Connect 8 V4 Crush Natural 62002300 AC4/8mm
115,95 zł / m² Dodaj do koszyka -
Promocja!

Panele podłogowe SWISS KRONO Aurum Dąb Albatros D40334 AC5 8 mm
Pierwotna cena wynosiła: 97,99 zł.79,00 złAktualna cena wynosi: 79,00 zł. / m² Dodaj do koszyka -

Panele winylowe Dąb Pure Brown 65167 Klasa 34 2.5 mm
119,50 zł / m² Dodaj do koszyka -

Panel Laminowany Weninger Dąb Nelson138,3×19,3 8mm
78,95 zł / m² Dodaj do koszyka











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.