Panele podłogowe Querra Herringbone Dąb Nord Lys
149,00 zł / m²
175,67 zł / paczka
- Uwaga. Prosimy o potwierdzenie dostępności towaru przed złożeniem zamówienia.
Przelicz i zamów paczki
1 paczka zawiera 1.179 m² produktu i kosztuje 175,67 zł
Wpisz powierzchnię w m²
Informacje dodatkowe
| Wymiary | 64,3 × 13,1 × 0,80 cm |
|---|---|
| DŁUGOŚĆ (MM) | 643 mm |
| GRUBOŚĆ | 8 mm |
| GWARANCJA | 25 lat |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 14 |
| KLASA UŻYTECZNOŚCI | AC5 |
| KOD PRODUCENTA | Dąb Nord Lys |
| KOLEKCJA | Querra Herringbone |
| KOLOR | Naturalny |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE | TAK |
| PRODUCENT | VOX |
| SZEROKOŚĆ (MM) | 131 mm |
| WODOODPORNOŚĆ | Tak |
| WZÓR | Jodełka |
| Długość | 64.3 cm |
|---|---|
| Szerokość | 13.1 cm |
| Grubość (wysokość) | 0.80 cm |
| Ilość m² w paczce | 1.179 m² |
Brak dostępnych plików do pobrania.
Zobacz jakie produkty przeglądali inni...
-

Panele podłogowe Connect 8 V4 Walnut Brown 62002323 AC4/8mm
115,95 zł / m² Dodaj do koszyka -

Panele winylowe Arbiton Amaron Wood EIR – DĄB MENOR – CAS 223 – 5mm/0.55mm
169,00 zł / m² Dodaj do koszyka -

Panele Winylowe SPC LVT Flax IVA-2694-IB 5 mm
159,99 zł / m² Dodaj do koszyka -

Panele winylowe Arbiton Woodric – Dąb Timbersland – CW 185 – 4mm/0,55mm
129,00 zł / m² Dodaj do koszyka -
Promocja!

Panele podłogowe Dąb Ortega naturalny EL2092 AC4 8 mm
Pierwotna cena wynosiła: 87,95 zł.81,00 złAktualna cena wynosi: 81,00 zł. / m² Dodaj do koszyka










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.