Panele podłogowe Querra Herringbone Dąb Hygge
149,00 zł / m²
175,67 zł / paczka
- Uwaga. Prosimy o potwierdzenie dostępności towaru przed złożeniem zamówienia.
Przelicz i zamów paczki
1 paczka zawiera 1.179 m² produktu i kosztuje 175,67 zł
Wpisz powierzchnię w m²
Informacje dodatkowe
| Wymiary | 64,3 × 13,1 × 0,80 cm |
|---|---|
| DŁUGOŚĆ (MM) | 643 mm |
| GRUBOŚĆ | 8 mm |
| GWARANCJA | 25 lat |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 14 |
| KLASA UŻYTECZNOŚCI | AC5 |
| KOD PRODUCENTA | Dąb Hygge |
| KOLEKCJA | Querra Herringbone |
| KOLOR | Naturalny |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE | TAK |
| PRODUCENT | VOX |
| SZEROKOŚĆ (MM) | 131 mm |
| WODOODPORNOŚĆ | Tak |
| WZÓR | Jodełka |
| Długość | 64.3 cm |
|---|---|
| Szerokość | 13.1 cm |
| Grubość (wysokość) | 0.80 cm |
| Ilość m² w paczce | 1.179 m² |
Brak dostępnych plików do pobrania.
Zobacz jakie produkty przeglądali inni...
-

Panele winylowe ze zintegrowanym podkładem Tyrrhenian 65147 Klasa 34 5 mm
165,95 zł / m² Dodaj do koszyka -

Panel Laminowany Weninger Dąb Nelson138,3×19,3 8mm
78,95 zł / m² Dodaj do koszyka -
Promocja!

Panele podłogowe SWISS KRONO Platinium Dąb Malediwy D40214 AC5 8 mm
Pierwotna cena wynosiła: 85,99 zł.71,00 złAktualna cena wynosi: 71,00 zł. / m² Dodaj do koszyka -

Zaślepki do listew Plastikowe Espumo ESP406 Czarne Komplet Lewa+Prawa
7,20 zł Dodaj do koszyka -

Panele podłogowe Ocean 8 V4 Chestnut White 62002468 AC4/8mm
125,95 zł / m² Dodaj do koszyka -

Panele winylowe SPC LVT Cooper PureCoat TAR-24-848-IB Klasa 33 5 mm
159,99 zł / m² Dodaj do koszyka -

Panele podłogowe wodoszczelne VOX Querra Harmony Dąb Viria
94,90 zł / m² Dodaj do koszyka








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.