Panele podłogowe Querra Herringbone Dąb Aurora
149,00 zł / m²
175,67 zł / paczka
- Uwaga. Prosimy o potwierdzenie dostępności towaru przed złożeniem zamówienia.
Przelicz i zamów paczki
1 paczka zawiera 1.179 m² produktu i kosztuje 175,67 zł
Wpisz powierzchnię w m²
Informacje dodatkowe
| Wymiary | 64,3 × 13,1 × 0,80 cm |
|---|---|
| DŁUGOŚĆ (MM) | 643 mm |
| GRUBOŚĆ | 8 mm |
| GWARANCJA | 25 lat |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 14 |
| KLASA UŻYTECZNOŚCI | AC5 |
| KOD PRODUCENTA | Dąb Aurora |
| KOLEKCJA | Querra Herringbone |
| KOLOR | Naturalny |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE | TAK |
| PRODUCENT | VOX |
| SZEROKOŚĆ (MM) | 131 mm |
| WODOODPORNOŚĆ | Tak |
| WZÓR | Jodełka |
| Długość | 64.3 cm |
|---|---|
| Szerokość | 13.1 cm |
| Grubość (wysokość) | 0.80 cm |
| Ilość m² w paczce | 1.179 m² |
Brak dostępnych plików do pobrania.
Zobacz jakie produkty przeglądali inni...
-

Panele podłogowe Ocean 8 V4 Java Light Grey 62002039 AC4/8mm
125,95 zł / m² Dodaj do koszyka -

Panele Winylowe SPC LVT Barley IVA-2702-IB 5 mm
159,99 zł / m² Dodaj do koszyka -
Promocja!

Panele podłogowe Dąb Florence Jasny EL2138 AC4 8 mm
Pierwotna cena wynosiła: 70,95 zł.69,90 złAktualna cena wynosi: 69,90 zł. / m² Dodaj do koszyka -

Classen Dąb Piaskowy 56874 AC5 10 mm
104,95 zł / m² Dodaj do koszyka -

Panele winylowe ze zintegrowanym podkładem Dąb Autumn Beige 65253 Klasa 32 4.6 mm
129,50 zł / m² Dodaj do koszyka -
Promocja!

Panele winylowe Berry Alloc zenn 55 herringbone Palermo kl. 33 2,50 mm klej
Pierwotna cena wynosiła: 129,95 zł.109,00 złAktualna cena wynosi: 109,00 zł. / m² Dodaj do koszyka -
Promocja!

Classen Loches Jodełka 66617 AC5 8 mm
Pierwotna cena wynosiła: 109,95 zł.75,00 złAktualna cena wynosi: 75,00 zł. / m² Dodaj do koszyka








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.